Ürünlerimiz

Toptan Satış Modülü

Toptan Satış Modülümüz sayesinde müşterilerimiz fatura, irsaliye, sipariş, teklif gibi bir çok işlemlerini yapabilirler. Otomatik iskonto, toplu fiyat değişikliği, insert hazırlama, barkod yazdırma gibi birçok işlem mevcuttur.

Hızlı Satış Modülü

Hızlı Satış Modülümüz sayesinde perakende müşterilerimiz kasalarda müşterileri bekletmeden nakit, kredi kartı veya açık hesap olarak ve Basit arayüzü sayesinde zorlanmadan pratik bir şekilde satış işlemlerini gerçekleştirebilirler.

 

Hızlı Satış

Bir Kaç Basit Özellik

Toplu Fiyat Değişikliği

Marka, Tedarikçi veya sizin belirlemiş olduğunuz gruplar çerçevesinde fiyatlarını toplu bir şekilde arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Hızlı Satış Modülü

Barkodsuz ürünler için hızlı satış modülünüze kısayol stok ekleyebilirsiniz. bu sayede  binlerce stok içerisinde arama yapmak zorunda kalmazsınız.

Toplu Stok Açmak

Excel ile toplu stok açma işlemi yapabilir ve excel ile stok barkodlarından toplu fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.

Açık Hesap Takibi

Sürekli alışveriş yapan kurumsal müşterilerinize açık hesap satış yapabilir. Ödeme yaptıkça tahsilat alabilirsiniz. Detaylı Cari ekstre verebilirsiniz.

İskonto Tanımlama

Belirli Stokları veya belirli gruptaki stokları belirli tarih aralığı girerek veya süresiz olarak satış esnasında indirim uygulayabilirsiniz.

Raporlar

Kâr – Zarar, Cari Bakiye, Cari Ekstre, Satış raporu, alış raporu, günlük kasa raporu, stok raporu, kasa raporları, tahsilat ödeme raporları, masraf raporları